Çarşamba, Temmuz 29, 2015

Kitap ödüllü soru: burası neresi?


Bir kitap ödüllü soru ile karşınızdayım. Mekanımız Ankara'nın yenilerinden. Bunca yıllık Ankara'lıyım ben bile fotografı görsem bilemezdim neresi olduğunu. Ancak okurlarıma güveniyorum. Bilecekler çıkacaktır ve ilk doğru yanıta Psikiyatrist Dr. Mutluhan İZMİR'in ezber bozan inceleme kitabı ANTİDEPRESAN TUZAĞI'nı hediye edeceğim. Fırsatım/fırsatı olursa Mutluhan Hoca'dan kitabı, ödülü kazanan adına, imzalamasını da rica ederim. Bunu söylerek Mutluhan Hoca'yı tanıdığımı da belirtmiş oldum :) Bu sorunun güzelliği de bu olsun. Ankara'da yaşayan bir yazarın kitabını hediye etmenin avantajı diyelim. 
Sorunun yanıtını yayınladıktan sonra mekanın başka fotograflarını, tam adresini ve hikayesini de paylaşacağım. Gerçekten görülesi bir yer. Bugüne kadar gezdiklerinize hiç benzemeyen, Avrupa'da bile bu kadar teknolojik donanımlısını zor bulacağınız bir yer....
Epey ip ucu verdim. Belki de yazdıklarımdan bile anladınız neresi olduğunu. Fotografa dikkatli bakın. Yanıtlarınızı bekliyorum. 
Önemli not: Yorumlar, denetimin ardından sayfada görünür hale geliyor. Denetim işini de her dakika yapamıyorum. Bu yüzden gecikmeler olabilir. Endişe etmeyin. Doğru yanıt sırasını google tutuyor....

2 yorum:

Serdar Eylev dedi ki...

Erimtan Arkeoloji Müzesi

sadeceozgur dedi ki...

Tebrikler tebrikler tebrikler...Gene tanıdık bildi, ne yapalım sayfa daha çok ziyaretçi toplar hale gelene kadar böyle kabul etmek şart.