Pazartesi, Ocak 15, 2007

Buzda dans

Çocukluğumuzda abimle en büyük keyiflerimizden birisiydi buz dansını TRT ekranlarından izlemek. Heyecanla beklerdik 3'lü bilmem ne hareketi sırasında sporcu düşecek mi diye. Düşünce başta güler sonra üzülürdük. O zamanlar henüz eski olmamış Doğu Blok'u ülkerinin sporcularının başarılarını takdir eder, neden ülkemizden kimse yok diye hayıflanırdık.
Show TV ekranlarında, formatı dışarıdan alınma, Buzda Dans isimli bir yarışma/eğlence programı başladı. Toplam 10 tanınmış yarışmacı, bir kısmını tanımadığımız tanınmış juri karşısında, buz dansına gönül vermiş ve çeşitli başarılar kazanmış 10 sporcunun eşliğinde hünerlerini sergiliyorlar pazar akşamları. Keyifli bir eğlence programı. İşin ilginç yanı, belki o da formatın bir parçasıdır bilemiyorum, hem yarışmacılar arasında hem de juri üyeleri arasında bunun bir eğlence programı olduğunun farkında değilmişcesine tavırlar sergileyenler var. Belki bu vesile ile ülkemizde çok gelişmiş olmayan bu spor dalına ilgi artar.

1 yorum:

blondyyyy dedi ki...

buram buram kalite ve kültür esintisi olan bu projesnin içinde seviye sınırlarının altında seyreden en önemlisi kendi amaçları için Mehmetçiği dahi kullanmaktan kaçınmayan tuğba ekinci'nin ne işi olduğunu haftalardır kavrayamadım. Proje program çok güzel ama 1 tane yanlış seçim tüm programın tadını bozuyor.İlk hafta gitmeliydi.. kendisi buralara ait değil... biran önce elenmesi dileklerimle.....